- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Synology Disk Tray (Type D7) Suitable for DS214, DS412+, DS214play, DS414
Disk Tray (Type D7)
- Description: 3.5"/2.5" HDD Tray 2/4bay (13~ Series)
- Dimension: 16.4 x12 x2.75 cm
- Weight: 0.06 kg
- Applied Models: DS414, DS412+, DS214, DS413, DS213+, DS214play, DS216, DS213, DS916+, DS216+, DS415+, DS416play, DS416, DS216+II, DS415play
(DISKTRAYTYPED7)
Technical Details
| Warranty | 2 YEARS |
|---|
| SKU | DISKTRAYTYPED7 |
| Barcode # | 846504009954 |
| Brand | SYNOLOGY |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.040m |
| Shipping Cubic | 0.000912000m3 |
- Manufacturer Contact Info
- http://www.synology.com
n/a
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





