- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDCZ74-128G-G46)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Connector Type | USB-A |
| ConnectorType | USB 3.1 Gen 1 |
| Security | SanDisk SecureAccess® password protection software |
| Series | SanDisk Ultra Luxe |
| Transfer Speed | 150MB/s |
| Warranty | 5-Year Limited Warranty |
| SKU | SDCZ74-128G-G46 |
| Barcode # | 619659172855 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





