- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDCZ60-128G-B35)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Connector Type | USB 2.0 |
| ConnectorType | USB-A |
| Security | |
| Series | Cruzer Glide |
| Transfer Speed | |
| Warranty | 5 Years |
| SKU | SDCZ60-128G-B35 |
| Barcode # | 619659082338 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





