$48.00
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDDDC3-128G-G46)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Connector Type | USB 3.1 Gen 1 |
| ConnectorType | USB 3.1 Type-C, USB-A |
| Security | |
| Series | Ultra Dual Drive Go |
| Transfer Speed | |
| Warranty | 5-Year Limited Warranty |
| SKU | SDDDC3-128G-G46 |
| Barcode # | 619659177201 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: 2 years warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





