- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
SanDisk 256GB iXpand Lightning/USB 3.0 Flash Drive Go for iPhone & iPad - Connector: USB-A, Lightning - SDIX60N-256G-GN6NE - 12 Months Limited Warranty
(SDIX60N-256G-GN6NE)
| SKU | SDIX60N-256G-GN6NE |
| Barcode # | 619659169947 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





