- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SDDDC4-128G-G46)
Specifications
| Capacity | 128GB |
| Card Type | |
| Class | - |
| Interface | USB Type-C™ and USB 3.1 Gen 1 |
| Transfer Speed | Up to 150MB/s (read) |
| Warranty | 5 Years |
| SKU | SDDDC4-128G-G46 |
| Barcode # | 619659179069 |
| Brand | SANDISK |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





