Don't pay: $15.00
$10.00
SAVE $5.00 (33%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ubiquiti Unifi ODN Fiber Cable, 0.5 Meter MultiMode LC-LC
| features | |
| Connector 1 | LC |
| Connector 2 | LC |
| Data transfer rate | 10 Gbit / s |
| Cable color | Aqua color |
| Weight and measurements | |
| Cable length | 0.5 m |
(UOC-0.5)
| SKU | UOC-0.5 |
| Barcode # | 817882020428 |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 0.0157kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000004000m3 |
Manufacturer Warranty : 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






