- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Western Digital WD Black 10TB 3.5' HDD SATA 6gb/s 7200RPM 256MB Cache CMR Tech for Hi-Res Video Games 5yrs Wty
(WD101FZBX)
Specifications
| Cache | 256MB |
| Capacity | 10TB |
| Form Factor | 3.5" |
| Interface | SATA3 |
| Misc. | |
| Product Family | WD Black |
| RPM | 7200rpm |
| Series | Black |
| Warranty | 5 Years Limited |
| Weight | 0.75kgs |
| SKU | WD101FZBX |
| Barcode # | 718037882420 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.110m |
Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





