- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

WD20EZBX BLUE 2TB 7200RPM CLASS SATAII
(WD20EZBX)
Specifications
| Cache | 256MB |
| Capacity | 2TB |
| Form Factor | 3.5" |
| Interface | SATA 6 Gb/s |
| Misc. | |
| Product Family | WD Blue |
| RPM | 7200 |
| Series | Blue |
| Warranty | 2 Years Limited |
| Weight | 0.45kgs |
| SKU | WD20EZBX |
| Barcode # | 718037877501 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.160m |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





