- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
.jpg)
(WD60EZAZ)
Specifications
| Cache | 256MB |
| Capacity | 6TB |
| Form Factor | 3.5 inch |
| Interface | SATA |
| Misc. | |
| Product Family | |
| RPM | 5400 RPM |
| Series | WD Blue PC/MAC |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.64 KG |
| SKU | WD60EZAZ |
| Barcode # | 718037855684 |
| Brand | Western Digital |
| Shipping Weight | 0.6500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000850000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





