- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CBA-U21-S07ZBR)
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| TAA Compliant | Yes |
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | CBA-U21-S07ZBR |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Cable - Shielded USB: Series A Connector, 7ft. (2.1m), Straight |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Cable Length | 2.13 m |
| Device Supported | Barcode Scanner |
| Shielding | Yes |
| Cable Type | USB |
| Connector Type on First End | USB Type A - Male |
| Connector on First End Details | 1 x USB Type A - Male |
| SKU | CBA-U21-S07ZBR |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
Manufacturer Warranty: 1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





