- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(23844-00-00R)
Physical Characteristics
| Cord Length | 2.29 m |
General Information
| Product Type | Standard Power Cord |
| Manufacturer Part Number | 23844-00-00R |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | US 7.5' AC Line Cord |
| Brand Name | Zebra |
Power Description
| Frequency | 60 Hz |
Technical Information
| Localization | United States |
Miscellaneous
| Additional Information |
Agency Approvals: |
| Compatibility | Symbol MC3000 Mobile Computer |
| Environmental Certification | RoHS |
| SKU | 23844-00-00R |
| Barcode # | 5052179124778 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





