- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CBA-K02-C09PAR)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 136.1 g |
Technical Information
| Cable Length | 2.74 m |
| Conductor | Copper |
| Device Supported | Keyboard |
| Connector Type on First End | Mini-DIN (PS/2) |
| Connector on First End Details | 1 x 6-pin Mini-DIN (PS/2) |
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | CBA-K02-C09PAR |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Keyboard Wedge Coiled Cable |
| Brand Name | Zebra |
| SKU | CBA-K02-C09PAR |
| Barcode # | 5052217090027 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





