- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CABLE - USB: SERIES A CONNECTOR 15FT. (4.6M) COILED
(CBA-U09-C15ZAR)
Miscellaneous
| Additional Information |
Agency Approval:
|
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | CBA-U09-C15ZAR |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Cable - USB: Series A Connector, 15ft. (4.6m) Coiled |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Cable Length | 4.57 m |
| Conductor | Copper |
| Features | Coiled |
| Cable Type | USB |
| Connector Type on First End | USB Type A - Male |
| Connector Type on Second End | USB Type A - Male |
| Connector on First End Details | 1 x 4-pin USB Type A - Male |
| Connector on Second End Details | 1 x 4-pin USB Type A - Male |
| SKU | CBA-U09-C15ZAR |
| Barcode # | 5711045550768 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1700kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





