- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CBA-U05-S07ZAR)
Miscellaneous
| Compatibility | Zebra STB2000 Cradle |
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | CBA-U05-S07ZAR |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | USB Data Transfer Cable |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 90.7 g |
Technical Information
| Cable Length | 2.13 m |
| Device Supported | Cradle |
| Cable Type | USB |
| Connector Type on First End | USB 3.0 Type A |
| Connector on First End Details | USB 3.0 Type A |
| SKU | CBA-U05-S07ZAR |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





