- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(800264-605)
Miscellaneous
| Compatibility |
Compatibility: |
General Information
| Product Type | Multipurpose Label |
| Manufacturer Part Number | 800264-605 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | 800264-605 |
| Product Name | Direct Quick Print 3000 Label |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 3000 |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
Product Information
| Label Length | 152.40 mm |
| Label Width | 101.60 mm |
| Print Technology | Direct Thermal |
| SKU | 800264-605 |
| Barcode # | 5052178189716 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





