Don't pay: $31.00
$23.00
SAVE $8.00 (26%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10015342)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Printer(s): |
General Information
| Product Type | Multipurpose Label |
| Manufacturer Part Number | 10015342 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 / Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Select 4000D Thermal Label |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 4000D |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Acrylic |
Product Information
| Label Length | 50.80 mm |
| Label Width | 57.15 mm |
| Features | Perforated |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Adhesive Type | Permanent |
| Number of Labels per Roll | 1370 |
| SKU | 10015342 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.6800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





