- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PWRS-14000-242R)
Miscellaneous
| Compatibility | Motorola SAC9000-4000 4-Slot Charger |
General Information
| Product Type | AC Adapter |
| Manufacturer Part Number | PWRS-14000-242R |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | PWRS-14000-242R |
| Product Name | PWRS-14000-242R AC Adapter |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Device Supported | Charger |
Power Description
| Input Voltage | 220 V AC |
| 110 V AC | |
| Output Voltage | 15 V DC |
| Frequency | 50 Hz |
| 60 Hz | |
| Input Voltage Range | 100 V AC - 240 V AC |
| Maximum Output Current | 5 A |
| SKU | PWRS-14000-242R |
| Barcode # | 4054318468102 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.5800kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





