- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10010058)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Printers: |
General Information
| Product Type | Receipt Paper |
| Manufacturer Part Number | 10010058 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Perform 1000D 2.4 mil Receipt |
| Product Line | Z-Perform |
| Product Series | 1000D |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
Product Information
| Print Technology | Direct Thermal |
| Core Diameter | 25.40 mm |
| Sheet Size | 101.60 mm x 174.96 m |
| Sheet Thickness | 0.06 mm |
| SKU | 10010058 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





