- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(800420-314)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
General Information
| Product Type | Receipt Paper |
| Manufacturer Part Number | 800420-314 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 / Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | 2024 |
| Product Name | Direct Receipt 2024 Receipt Paper |
| Product Line | Direct Receipt |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
Product Information
| Print Technology | Direct Thermal |
| Core Diameter | 25.40 mm |
| Sheet Size | 50.80 mm x 99.97 m |
| Surface Finish | Matte |
| SKU | 800420-314 |
| Barcode # | 5711045822889 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.3800kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





