- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(03200BK08330)
Miscellaneous
| Compatibility |
Zebra Printers: |
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Part Number | 03200BK08330 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 6 / Box |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | 3200 Wax/Resin |
| Product Series | 3200 |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 300 m |
| Ribbon Width | 83 mm |
| SKU | 03200BK08330 |
| Barcode # | 5711045695759 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





