- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(05095BK110D)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Part Number | 05095BK110D |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 1 Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | 05095BK110D |
| Product Name | 5095 Resin Black Ribbon |
| Product Series | 5095 |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 29.87 m |
| Ribbon Width | 109.98 mm |
| SKU | 05095BK110D |
| Barcode # | 5052461126619 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





