- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CBA-U44-S15PAR)
Miscellaneous
| Compatibility | Motorola Symbol DS7708 Scanner |
General Information
| Product Type | Data Transfer Cable |
| Manufacturer Part Number | CBA-U44-S15PAR |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | USB Cable (Shielded Series A Connector, 15ft. Straight), 12V |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Cable Length | 4.57 m |
| Device Supported | Barcode Scanner |
| Shielding | Yes |
| Cable Type | USB |
| Connector Type on First End | USB Type A |
| Connector on First End Details | USB Type A |
| SKU | CBA-U44-S15PAR |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.4100kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





