- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(BTRY-36IAB0E-00)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 76 g |
| Height | 50.8 mm |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 127 mm |
Battery Information
| Application/Usage | Barcode Scanner |
| Output Voltage | 3.6 V DC |
| Battery Size | Proprietary Battery Size |
| Battery Capacity | 3150 mAh |
| Battery Rechargeable | Yes |
General Information
| Product Type | Battery |
| Manufacturer Part Number | BTRY-36IAB0E-00 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | 3678 Series Spare Battery with PowerPrecision Plus (3150 mAh) |
| Brand Name | Zebra |
| SKU | BTRY-36IAB0E-00 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





