- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(800999-020)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
General Information
| Product Type | ID Tag |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 / Box |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Select 2000D 190-Micron Direct Thermal ID Tag |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 2000D |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
Product Information
| Features | Perforated |
| Shape | Rectangular |
| Tag Length | 75.95 mm |
| Tag Width | 101.85 mm |
| SKU | 800999-020 |
| Barcode # | 682017476094 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





