Don't pay: $83.00
$58.00
SAVE $25.00 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(104523-111)
Miscellaneous
| Additional Information | Media Thickness: 30mil |
General Information
| Product Type | ID Card |
| Manufacturer Part Number | 104523-111 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 500 / Pack |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Premier ID Card |
| Product Line | Premier |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
| Product Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
Product Information
| Media Type | Printable |
| Smart Card/Tag Width | 53.85 mm |
| Smart Card/Tag Length | 85.85 mm |
| SKU | 104523-111 |
| Barcode # | 760707028720 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.430m |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





