- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(10011044)
Physical Characteristics
| Product Color | White |
General Information
| Product Type | Receipt Paper |
| Manufacturer Part Number | 10011044 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 36 / Pack |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | 10011044 |
| Product Name | Z-Select 4000D 10011044 Reciept Paper |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 4000D |
| Brand Name | Zebra |
Product Information
| Print Technology | Direct Thermal |
| Sheet Size | 76.20 mm x 16.76 m |
| Sheet Thickness | 0.08 mm |
| SKU | 10011044 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





