- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(800262-405)
Physical Characteristics
| Product Color | White |
General Information
| Product Type | Multipurpose Label |
| Manufacturer Part Number | 800262-405 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 8400 Label |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | 800262-405 |
| Product Name | Direct Quick Print 3000 Label |
| Product Line | Z-Select |
| Product Series | 3000 |
| Brand Name | Zebra |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Zebra: |
Product Information
| Label Length | 101.60 mm |
| Label Width | 57.15 mm |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Core Diameter | 25.40 mm |
| SKU | 800262-405 |
| Barcode # | 5051964125723 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





