- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ALOGIC 2m DisplayPort to HDMI Cable - Male to Male - ELEMENTS Series - MOQ:3
(ELDPHD-02)
| SKU | ELDPHD-02 |
| Barcode # | 9319866678102 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





