- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(VN567AA)
Specifications
| Compatible/Used for | HP Pro and Elite Display monitors, Commercial desktops |
| Product Type | Cable Kit |
| Warranty | |
| Length | 2.0 m |
| Type | HP DisplayPort Cable Kit |
| Weight | 120 g |
| SKU | VN567AA |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





