Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ULCA2030-SGR)
Specifications
| Compatible Size | |
| Product Type | USB-C to USB-A Cable |
| Warranty | 2 Years |
| Colour | Space Grey |
| Connector 1 | USB-C (Male) |
| Connector 2 | USB-A (Male) |
| Current | 3A |
| Length | 30cm |
| SKU | ULCA2030-SGR |
| Barcode # | 9350784017772 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





