- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
The USB2AA1M 1-meter USB 2.0 cable features two USB 'A' male connectors, delivering a dependable way to connect your PC to a USB hub, or connect USB 2.0 peripherals to a USB hub.
Fully rated to USB 2.0 performance specifications, this high quality USB cable is backed by StarTech.com's Lifetime Warranty.
(USB2AA1M)
StarTech 1m USB 2.0 A to A Cable - M/M - Connect USB 2.0 devices to a USB hub or to your computer
| SKU | USB2AA1M |
| Barcode # | 65030845427 |
| Brand | STARTECH |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





