- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

APC AP4421 Rack 230V Automatic Transfer Switch - C14 in (12) C13 out - Redundant switch (rack-mountable) - AC 230 V - Ethernet 10/100, RS-232, USB - Output connectors: 12 - 1U - Black - AP4421 - 2 Years Limited Warranty
APC (AP4421) RACK AUTOMATIC TRANSFER SWITCH, 230V,10A, C14 in, (12) C13 out
(AP4421)
| SKU | AP4421 |
| Barcode # | 731304333401 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 5.6000kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Shipping Cubic | 0.023760000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






