- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7505)
Product Information
| Cable Manager Type | Cable Tree |
General Information
| Product Type | Cable Organizer |
| Manufacturer Part Number | AR7505 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AR7505 |
| Product Name | Cable Tree for NetShelter SX |
| Product Line | NetShelter |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | NetShelter SX |
Physical Characteristics
| Height | 1879.6 mm |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 76.2 mm |
| Product Color | Black |
| SKU | AR7505 |
| Barcode # | 731304234623 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 6.2000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






