Don't pay: $24.00
$18.00
SAVE $6.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
DESCRIPTION
Astrotek
(ATP-TOOL-CT-468)
DESCRIPTION
Astrotek
| SKU | ATP-TOOL-CT-468 |
| Barcode # | 9320101300306 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.084m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.275m |
| Shipping Cubic | 0.000577000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





