- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Belkin Boost Charge Dual Wireless Charging Pad for Apple/Android Devices - White
(WIZ002AUWH)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Induction Charger |
| Manufacturer Part Number | WIZ002AUWH |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | BOOST?CHARGE Dual Wireless Charging Pads |
| Product Line | BOOST?CHARGE |
| Brand Name | Belkin |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
Samsung Galaxy Smartphones: |
Physical Characteristics
| Height | 12 mm |
| Width | 90 mm |
| Depth | 195 mm |
| SKU | WIZ002AUWH |
| Barcode # | 745883795505 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





