- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Belkin WIRELESS CHARGING STAND + SPEAKER BLACK
(AUF001AUBK)
Audio
| Wireless Speaker(s) | Yes |
Network & Communication
| Bluetooth | Yes |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Speaker System |
| Manufacturer Part Number | AUF001AUBK |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | BOOST?CHARGE Wireless Charging Stand + Speaker |
| Product Line | BOOST?CHARGE |
| Brand Name | Belkin |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility |
|
Technical Information
| Features | Microphone |
| Wireless Charging |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 110 g |
| Height | 11 cm |
| Width | 10.2 cm |
| Depth | 10.6 cm |
| Product Color | Black |
| SKU | AUF001AUBK |
| Barcode # | 745883792511 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.3600kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





