Don't pay: $105.00
$87.00
SAVE $18.00 (17%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI651XLVP)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Device Supported | Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI651XLVP |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 4 / Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-651XL |
| Product Name | CLI-651XL Ink Cartridges |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Magenta |
| Cyan | |
| Yellow | |
| Black | |
| Print Technology | Inkjet |
| Yield Type | High |
| SKU | CLI651XLVP |
| Barcode # | 9313999002438 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000330000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





