- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PIXMA MG5760,CANON PIXMA MG5765,CANON PIXMA MG6860,CANON PIXMA MG6865,CANON PIXMA MG6866,CANON PIXMA MG7760,CANON PIXMA TS5060,CANON PIXMA TS6060,CANON PIXMA TS8060,CANON PIXMA TS9060 500 A4 - 3900 4x6 x 2 Value Pack
(PGI670XLBK-TWIN)
| SKU | PGI670XLBK-TWIN |
| Barcode # | 9313999002896 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





