- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RU-41)
| SKU | RU-41 |
| Barcode # | 4549292058703 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 31.0000kg |
| Shipping Width | 1.710m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Shipping Cubic | 0.564300000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





