- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair 600W SF 80+ Gold Fully Modular 80mm FAN SFX PSU (Not ATX Standard)

(CP-9020105-AU)
Specifications
| Product Type | 80+ GOLD |
| Warranty | 7 Years |
| Weight | |
| Compatible/Used for | ATX12V v2.4 and EPS 2.92 |
| Connectors | motherboard, cpu power, PCIe, 4-pin peripheral and SATA cable |
| Dimensions | 105 x 247 x 180 mm |
| Form Factor | SFX |
| Input Voltage | 100-240V |
| Power Output | 600W |
| Type | Micro ATX |
| SKU | CP-9020105-AU |
| Barcode # | 843591068994 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
Manufacturer Warranty: 7 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





