- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Corsair iCUE COMMANDER CORE XT Smart RGB Lighting and Fan Speed Controller
(CL-9011112-WW)
Specifications
| Compatible/Used for | CORSAIR iCUE |
| Dimension | 132 x 69 x 16 mm |
| Product Type | Digital Fan Speed and RGB Lighting Controller |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 126g |
| SKU | CL-9011112-WW |
| Barcode # | 840006629788 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3200kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





