Don't pay: $51.00
$44.00
SAVE $7.00 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Corsair ML120 LED Elite Red 120mm PWM Fan
- Airflow: 14.86~58.10 CFM
- RPM Range: 450~2000 RPM +/- 10%
- Static Pressure: 0.30~2.90mm-H2O
- Bearing Type: Magnetic Levitation
- Noise Level: 10~30.4 dBA
- Dimensions: 120 x 25mm
- Control Style: PWM
(CO-9050120-WW)
Specifications
| Product Type | Fan |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 0.186kg |
| Fan Airflow | 14.86 – 58.10 CFM |
| Fan Size | 120 x 25 mm |
| Frame Colour | Black |
| LED Colour | Red |
| Speed | 450 – 2000 RPM ±10% |
| SKU | CO-9050120-WW |
| Barcode # | 840006640158 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2600kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





