- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CO-9050127-WW)
Specifications
| Product Type | Fan |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 0.186kg |
| Fan Airflow | 14.86 – 58.10 CFM |
| Fan Size | 120 x 25 mm |
| Frame Colour | White |
| LED Colour | White |
| Speed | 450 – 2000 RPM ±10% |
| SKU | CO-9050127-WW |
| Barcode # | 840006640226 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2600kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





