- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance 32GB DRAM 6000Mhz AM5
(CMK32GX5M2D6000Z36)
Specifications
| Capacity | 32GB Kit (2 x 16GB) |
| Error Checking | Non-ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 6000MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance DDR5 |
| Type | DDR5 |
| Voltage | 1.35V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMK32GX5M2D6000Z36 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





