- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
EPSON 522 YELLOW INK BOTTLE FOR ECOTANK ET-2710
High-quality printing with genuine Epson ink, delivering brilliant prints time after time. Epson genuine inks are produced in a clean-room environment and optimised to work with Epson?s Micro Piezo print head technology to deliver quality, durability and reliability.
(C13T00M492)
Specifications
| Colour | Yellow |
| Printer Compatibility | EcoTank ET-4700, EcoTank ET-2710, EcoTank ET-1110, EcoTank ET-2720 |
| Warranty | |
| Yield | 7,500 pages |
| SKU | C13T00M492 |
| Barcode # | 9314020627750 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






