- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T059890)
Specifications
| Colour | Matte Black |
| Printer Compatibility | Epson Stylus Photo R2400 |
| Warranty | 1 Year |
| Yield | 450 Pages |
| SKU | EPC13T059890 |
| Barcode # | 10343848979 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000288000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






