- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(EPC13T294292)
Specifications
| Colour | Cyan |
| Printer Compatibility | Epson WorkForce WF-2630, WF-2650, WF-2660 |
| Warranty | |
| Yield | 500 Pages |
| SKU | EPC13T294292 |
| Barcode # | 9314020617140 |
| Brand | EPSON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.116m |
| Shipping Cubic | 0.000186000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






