- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-1300PM)
| SKU | PFI-1300PM |
| Barcode # | 4549292049381 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.001350000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





