WHITEBOX COMPATIBLE HP CE285A 85A TONER CARTRIDGE BLACK
-
SKU: CPHT85
Don't pay: $27.90
$18.00
SAVE $9.90 (35%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Printer Compatibility: HP LASERJET PRO M1212NF,HP LASERJET PRO P1102,HP LASERJET PRO P1102W,HP LASERJET PRO M1132 MFP,CANON LASER SHOT LBP6000,CANON IMAGECLASS MF3010 - - Cartridge Yield: 1,600 pages - - Cartridge Type: Black
(CPHT85)
| SKU | CPHT85 |
| Barcode # | 6955530961625 |
| Brand | WHITEBOX |
| Shipping Weight | 0.7450kg |
| Shipping Width | 0.330m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.004752000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.




